Gyere és főzd ki magadból a legtöbbet!

Jelentkezés: foglalas@bonnechance.hu

Kiemelt Tanfolyamok

Privát főzőiskola cégeknek !

Ha egy igazán különleges élményt szeretnétek, közösen együtt lenni, főzni és enni, nálunk megtehetitek. Privát főzőiskola kurzusainkon egyedi témákat tanítunk kéréseteknek megfelelően. Extra lehetőségként a főzőiskolát borkóstolóval és piaclátogatással is kibővítjük. Ajánlatkéréseteket várjuk a foglalas@bonnechance.hu e-mail címen.

Tanfolyam ötletek

Az őszi szezonban is szeretnénk benneteket jobbnál jobb kurzusokkal meglepni, így kérünk benneteket, akinek témákhoz ötlete és kérése van, írja meg nekünk az info(kukac)bonnechance.hu e-mail címre, igyekszünk betervezni !

Nyári szünet

Ahogy az összes oktatási intézményben, nálunk is beköszöntött a nyári szünet, pihenünk kicsit. Aki az étterembe szeretne jönni, azt szeretettel várjuk, kurzusaink pedig ősszel folytatódnak ! Szeretettel és a már megszokott jó hangulattal várunk benneteket !

. "Főzni bárki tud"

A Bonne Chance főzőiskola az ország egyik legszebb helyén, a zalai erdőség közepén működik. Az M7-es autópályától néhány percre, de mégis háborítatlan természeti környezetben és nyugalomban várja az ide látogatókat. Konyhánk a környék egyik legjobbja és élve nagyapáink mondásával, hogy csak az a tudás ér valamit, amit megosztanak, mi szívesen tanítjuk is, amit főzünk. A magyar gasztronómia sokkal több, mint az évtizedeken át ráragasztott pörkölt és gulyás bélyeg. Itt vidéken csodálatos alapanyagok, nagyanyáink tudása és ezzel együtt élve a modern konyhatechnológia az alapja a tanfolyamainknak. Szeretettel, jókedvvel és szuper csapattal várunk benneteket, akár egyénileg, akár csapattal jöttök hozzánk tanulni.

Az iskola

Éttermünk vendégei folyamatosan nyaggattak bennünket, ezt hogy csináltátok? Hogyan lett ilyen a hús? Mi ez a krém a hatlapos mellett? Rájöttünk, hogy bár ma nem „divat” főzni, nagyon sokan érdeklődnek az ételkészítés fortélyai iránt. Szerettünk volna szakítani a jelenleg megszokott magyar főzőiskola modellel, ahol 3-4 órás tanfolyamok vannak, ezért főzőiskola képzéseink mindegyike tartalmaz egy éjszaka itt alvást, közös, beszélgetős vacsorát, és egy másnapi ebédet. A főzésben a legjobb együtt lenni és összehozni az embereket, mindegy honnan jöttek és hová tartanak. A szenvedélyünk közös.

Tanfolyamok

Ne feledjétek az örök érvényű mondást Remy séftől, főzni bárki tud! Mi azért vagyunk, hogy még jobban főzzetek, új alapanyagokat is használjatok, és hogy megtanítsuk mi mellé mit és miért, na és a hogyant ! 2016-ban biztosan lesz még francia és olasz konyha, gluténmentes főzés, húsvéti ételkülönlegességek és még sok minden más, figyeljétek folyamatosan oldalunkat!

Minden tanfolyam

Rólunk írták

• „Amíg nem jöttem ide, egy kelt tésztának hozzá sem mertem volna kezdeni. Egy nappal később úgy távoztam, hogy azóta minden héten sütök a gyerekeimnek, nem kell többé bolti péksüteményt enniük. ”

• „Céges csapatépítő tréningen voltunk itt, főzni. 15 éve vagyok a cégnél, de ilyen jó programot még sosem szerveztek. Szó szerint dőltünk egész este a nevetéstől és emellett olyan négy fogásos vacsorát főztünk, amit eddig csak étteremben ettünk. ”